ارومیه – معاون ورزشی مدیركل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: چهار رزمی كار این استان توانستند عضویت تیم ملی ووینام ایران را كسب كنند.

كیومرث پورایراندوست روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در مسابقات قهرمانی كشور رشته رزمی ووینام كه با حضور 420 ورزشكار از 16 استان كشور در استان البرز برگزار شد، چهار رزمی كار جوان و بزرگسال آذربایجان غربی ، به عضویت تیم ملی ووینام درآمدند.

وی اضافه كرد: در این مسابقات تیم ووینام آذربایجان غربی در مجموع رده سنی بزرگسالان و جوانان توانست سه مدال طلا، یك مدال نقره و چهار برنز بدست آورد .

وی اظهار كرد: حجت بی درفش ، امیر اكبری و یوسف سلطانی یه بازیكن تیم بزرگسالان استان با كسب مدال طلا راهی تیم ملی شدند و باقر كریمی نیز در رده سنی جوانان با كسب مدال نقره این موفقیت را كسب كرد.

معاون ورزشی مدیركل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: این بازیكنان در مسابقات جهانی كیش كه پاییز امسال برگزار خواهد شد اعزام می شوند.

پورایراندوست اظهار كرد: از 13 ورزشكار حاضر آذربایجان غربی در مسابقات ووینام قهرمانی كشور ، هشت نفر توانستند مدال كسب كنند.

ورزش رزمی ووینام یكی از سبك های ورزش های رزمی دركشور است.تاريخ : ۹۱/۰۶/۲۸ | 8:41 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

جمعي از بانوان مربي و ورزشکار رشته رزمي موي تاي کشور مي گويند: اين ورزش با محدوديت امکانات ومشکلات متعدد براي ورزشکاران اين رشته مواجه است.
رشته ورزشي موي تاي از 16 سال پيش در ايران فعال شده و موي تاي کلمه تايلندي و به معناي "مرد جنگنده" است که در گذشته براي مردان مبارز تايلندي که درمقابل دشمنان مي ايستادند، بکار برده مي شد.
شبکه خبری کرج به نقل از ایرنا، به اين رشته "تاي بوکس" هم اطلاق مي شود، رشته رزمي موي تاي بوکس يکي از ورزشهاي سنتي کشور تايلند است.
مسابقات کشوري اين رشته  با شرکت 150 ورزشکار زن در مارليک شهريار برگزار شد.
يکي از مربيان بانوي رشته رزمي موي تاي استان تهران گفت: اين رشته ورزشي از حدود دو سال پيش دراين استان تاسيس شده است.
رادا نژادرودسري افزود: به رغم استقبال بانوان از اين رشته، امکانات لازم در استان تهران براي پرداختن به آن فراهم نشده است.
يکي ديگر ازمربيان موي تاي استان اردبيل گفت: 11 سال ورزشکار هستم و بدون آموزش عملي ازطريق لوحهاي فشرده که فدراسيون موي تاي دراختيار ما گذاشته، فعاليت در اين رشته را آغاز کردم.
فرحروز قرباني افزود: پس از تمرين در رشته کيک بوکسينگ، ورزش را در رشته موي تاي ادامه دادم.
وي خاطرنشان کرد: قبل از مسابقه هاي کشوري که اخيرا در مارليک شهريار برگزار شد يک دوره بازآموزي براي شرکت کنندگان بانو در اين رشته برپا شد اما آموزش لازم به مربيان و بازيکنان داده نشد.
فتانه ملک ثابت مربي موي تاي و نايب رييس هيات رزمي استان يزد نيز گفت: ورزشکاران در اين رشته نياز بيشتري به آموزش و تمرين دارند.
وي افزود: سالنهاي مختص به ورزشهاي رزمي موي تاي که حتما بايد در رينگ انجام شود، وجود ندارد.
وي ادامه داد: تعداد بانوان مربي رشته موي تاي در کشور اندک است و بيشتر آموزشها از طريق لوحهاي فشرده آموزشي به ورزشکاران ارايه مي شود که مطلوب نيست.
اين مربي اظهار داشت: رشته موي تاي به دليل تشابه بعضي از حرکتها و تکنيکهاي آن به رشته هاي رزمي کيک بوکسينگ ، کونگ فو، پانکريشن ، با يک دوره بازآموزي مي توان حرکات آن را به سايرورزشکاران انتقال داد.
وي خاطرنشان کرد: اين رشته ورزشي هنوز جايگاه خود را در بين رشته هاي ديگر ورزشي پيدا نکرده و مسوولان بايد در اين خصوص تبليغ بيشتري داشته باشند تا جوانان به اين رشته رزمي گرايش پيدا کنند.
نايب رييس فدراسيون رزمي بانوان کشور دراين خصوص به خبرنگار ايرنا گفت: از سال گذشته اين رشته ورزشي براي بانوان در کشور فعال شده اما به علت برخي موارد همچون پوشش، نتوانستيم آن را فراگير کنيم .
نسرين خليفي افزود: با چند سازمان موضوع گسترش اين رشته ورزشي را در استانها مطرح کرديم، اما استقبال مسوولان کم بود.
وي ادامه داد: پس از پيگيريها، سرانجام مسوولان قبول کردند که براي مسابقه هاي جهاني که خارج از ايران برگزار مي شود، ورزشکاران زن ايراني با رعايت حجاب در اين رشته شرکت کنند.
خليقي گفت: اولويت براي پيشرفت ورزش، توانمندي و قدرت بدني بانوان است که داشتن خلق و خوي مردانه در اين رشته بر موفقيت آنان مي افزايد.
وي خاطرنشان کرد: اکنون تعداد مربيان زن در اين رشته در کشور اندک است و از مربيان مرد براي کلاسهاي ورزشي و آموزشي بانوان استفاده مي کنيم .
خليفي گفت: در رشته رزمي موي تاي فعلا به آقايان وابسته هستيم و از تجربيات آنان استفاده مي کنيم تا اين رشته شکل بگيرد.
نايب رييس فدراسيون رزمي بانوان کشور افزود: مهرماه سال ۹۰جاري يک تيم از بانوان ايراني در رشته موي تاي به مسابقات کره جنوبي اعزام شدند که از بين 45 کشور، ايران مقام سوم را کسب کرد.
خليفي گفت: اين امر بيانگر توان بالاي بانوان ورزشکار ايراني است.
وي يادآور شد: تاکنون حدود يک هزار زن ورزشکار دراين رشته در کشور ساماندهي شده اند.تاريخ : ۹۱/۰۶/۲۷ | 22:7 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

تیم ووینام استان گلستان مقتدرانه قهرمان کشور شد

به گزارش روابط عمومی ووینام استان گلستان ، تیم ووینام استان گلستان در مسابقات قهرمانی ووینام کشور با کسب 8 مدال طلا ، 8 مدال نقره و 6 مدال برنز ، در مجمول 22 مدال مقتدرانه بر سکوی نخست ایستاد.

این تیم به سرپرستی استاد برازنده ( مسئول سبک ووینام استان ) و مربیگری استاد شریف محمدزاده توانست با پیشی گرفتن از تیم های تهران ، البرز ، لرستان ، خوزستان ، اصفهان ، مازندران و دیگر استان ها به مقام نخست دست یابد و کاپ قهرمانی را به استان بیاورد.

این افتخار بزرگ را به استاد برازنده (سرپرست) و استاد شریف محمدزاده مربی تیم ووینام استان و تمامی ووینام کاران گلستانی تبریک می گوییم.
تاريخ : ۹۱/۰۶/۲۷ | 21:46 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |
 مسئول برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار کُردپرس در بوکان گفت: این دوره از رقابتها با حضور 150ورزشکار از شهر های بوکان،سلماس ،ماکو، ارومیه ، محمدیار نقده، میاندوآب، اشنویه و سقز از استان کردستان، به مدت یک روز در مجموعه ورزشی بوکان برگزار شد.

" محمد اکرم سرا " با بیان اینکه این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، اظهار داشت: این مسابقات شانزدهمین دوره قهرمانی کیک بوکسینگ آذربایجان غربی بود.
وی افزود: نفرات برتر این مسابقات در بهمن ماه سال جاری به مسابقات کشوری اعزام می‌شوند.

اکرم سرا تصریح کرد: این مسابقات در 10 وزن در مجموعه ورزشی بوکان برگزار شد، که در پایان بوکان اول، ماکو  و سلماس مشترکا دوم  و سقز نیز مقام سوم را از آن خود کرد. 
 
گفتنی است این مسابقات در رده سنی جوانان و بزرگسالان درون رینگ بوکس و رده سنی نونهالان و نوجوانان نیز روی تشک "تاتامی" برگزار شد.


تاريخ : ۹۱/۰۶/۲۵ | 23:8 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

 مسابقات کیک بوکسینگ کاراته در چهار رده سنی به میزبانی شهرستان بوکان و به مسئولیت برگزاری مسابقات جناب آقای محمد اکرم سرا در استایل لوکیک با حضور 150ورزشکار از شهر های بوکان،سلماس ،ماکو، ارومیه ، محمدیار نقده، میاندوآب، اشنویه و سقز از استان کردستان، به مدت یک روز در مجموعه ورزشی بوکان برگزار شد.
تیم شهرستان ماکو با مربیگری و سرپرستی آقای حسن محمدی تیم ۶ نفره ای اعزام کرده بود که هر شش فایتر موفق به کسب مقام شدند. اسامی مقام آوران به شرح ذیل می باشند:

در جمع بندی امتیازات تیمی . تیم بوکان مقام اول. ماکو و سلماس دوم مشترک و سقز مقام سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

مربی حسن محمدی
ردیف نام و نام خانوادگی رده سنی وزن مقام
۱ امیر حسین نژاد جوانان ۵۷- اول
۲ علی حسین پور نوجوانان ۳۶- اول
۳ علی حسین پور نونهالان ۳۹- اول
۴ مهیار مصطفی زاده بزرگسالان ۸۵- دوم
۵ حسین پام نوجوانان ۶۰- دوم
۶ کمیل بایرام نژاد نوجوانان ۶۴- سوم
۷ علی تقی زاده نونهالان ۴۳- سوم

در این مسابقات از سوی مسئول برگزاری مسابقات با اهدای هدیه و لوح تقدیر  علی حسین پور به عنوان بهترین فایتر ۳۹- نونهالان انتخاب شد. علی حسین پور در رده سنی نونهالان با برد ۳ بازی به مقام اول رسید. این فایتر با ارائه بازی خوب و تکنیکی توانست در بازی اول حریفی از میزبان را شکست دهد و در بازی دوم خود با بازی قدرتی و تکنیکی خود توانست حریف بوکانی خود را در راند اول ناک اوت کند و در بازی فینال حریفی از شهرستان  سلماس  را شکست داد تا به مقام اول دست یابد.

همچنین علی حسین پور در رده سنی ۳۶- نوجوانان هم با اقتدار حریفی از شهرستان محمدیار را شکست داد تا به مقام اول خود دست یابد و به پیروزیهای پی در پی خود در مسابقات ادامه دهد.

مهیار مصطفی زاده در بازی اول ۸۵- با حریفی از بوکان بالای رینگ رفت که در هر دو راند امتیاز های حساس خود را به خود اختصاص داد ولی در جمع بندی امتیازات دست حریف بوکانی را بالا بردند که با اعتراض مربی خود آقای حسن محمدی تصمیم به بازبینی فیلم شدند و نتیجه برنده بودن فایتر مهیار مصطفی زاده را اعلام کردند.ولی در بازی فینال خود با حریفی از بوکان به نام ارسلان کیکاووسی با فاصله امتیازی کم بازی خود را واگذار کرد و به مقام دومی این دوره از مسابقات دست یافت.

 

مصدومیت فایتر ۶۰- نوجوانان آقای حسین پام از ناحیه پای سمت راست

 

مربی تیم آقای حسن محمدی

 تاريخ : ۹۱/۰۶/۲۴ | 21:47 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

این مسابقات در چهار رده سنی در مورخه ۲۳.۲۴/۰۶/۹۱  به میزبانی شهرستان بوکان با شرایط ذیل  برگزار می گردد.

۱-ارائه معرفی نامه از اداره ورزش و جوانان شهرستان یا هیات مربوطه

۲-رضایت نامه ولی برای سنین پایین ۱۸ سال

۳-مبلغ ۰۰۰  ۷۰  ریال ورودیه

۴-مسابقات در استایل لوکیک برگزار می شود.

۵-داشتن کارت بیمه ورزشی سال ۹۱

۶-خوابگاه بر عهده میزبان  .  نهار مربی وداوران یک وعده بر عهده میزبان

گروه سنی:

۱۲سال به پایین نونهالان - در اوزان :  ۲۳.۲۶.۲۹.۳۲.۳۵.۳۹.۴۳.۴۷.۵۱.۵۴.۵۷.۶۰

۱۲ الی ۱۵ سال نوجوانان - در اوزان :   ۳۰.۳۳.۳۶.۳۹.۴۲.۵۰.۵۴.۵۷.۶۰.۶۴.۶۸

۱۵ الی ۱۸ سال جوانان   -  در اوزان :  ۴۵.۴۸.۵۱.۵۴.۵۷.۶۰.۶۳.۵.۶۷.۷۱.۷۵.۸۰.

۱۸ سال به بالا بزرگسالان  -  در اوزان  :  ۴۸.۵۱.۵۴.۵۷.۶۰.۶۳.۵.۶۷.۷۱.۷۵.۸۰.۸۵.۹۰تاريخ : ۹۱/۰۶/۲۰ | 23:15 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

 

 تاريخ : ۹۱/۰۶/۱۷ | 14:38 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |


تاريخ : ۹۱/۰۶/۱۷ | 13:52 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

مسابقات انتخابی تیم ملی رزم آوران روز پنجشنبه در استان اصفهان آغاز شد

به گزارش ایرنا،در این مسابقات که در سالن 17 شهریور ورزشگاه تختی اصفهان به مدت دو روز برگزار می شود، 160 ورزشکار مرد از استان های کشور حضور دارند.شرکت کنندگان در این مسابقات افراد منتخب استانها هستند که در قالب مسابقات انتخابی تیم ملی رزم آوران با یکدیگر به رقابت می پردازند.براساس این گزارش نفرات اول این مسابقات برای شرکت در مسابقات جهانی بلژیک به این کشور اعزام می شوند.

مسابقات جهانی رزم آوران 22 و 23 مهردر کشور بلژیک برگزار خواهد شد.

تاريخ : ۹۱/۰۶/۱۷ | 2:27 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

تیم ملی موی تای ایران در قالب دو تیم مردان و زنان

به گزارش ایرنا، مسابقه های موی تای قهرمانی جهان در شرایطی در روزهای 15 تا 24 شهریور ماه در شهر ˈسنت پترزبورگˈ روسیه برگزار می شود که تیم ملی موی تای کشورمان نیز در قالب دو تیم مردان (در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان) و بانوان، روز سه شنبه عازم این مسابقات خواهد شد.

طبق اعلام جواد نصیری رییس انجمن موی تای، ملی پوشان ایران متشکل از 12 مبارز مرد در رده های سنی جوانان و بزرگسالان و 4 ورزشکار زن در رده سنی بزرگسالان در این مسابقه ها باید با نمایندگان بیش از 70 کشور دنیا مبارزه کنند.

تیم ملی موی تای ایران در دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان که در شهر تاشکند پایتخت ازبکستان برگزار شد، با یک مدال طلا و 8 برنز در رده پنجم جهان ایستاد.

 تاريخ : ۹۱/۰۶/۱۷ | 2:24 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |
 

مهیار محمودزاده     متولد   ۱۴/۰۸/۱۳۸۳

کمربند قهوه ای فول کیک بوکسینگ

یک دوره قهرمانی مسابقات استانی فول کیک بوکسینگ

یک دوره قهرمانی  مسابقات تای بوکسینگ

یک دوره قهرمانی مسابقات کیک بوکسینگتاريخ : ۹۱/۰۶/۱۶ | 0:2 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

دستاورد تیم ملی ساواته ایران کسب یک مدال ارزشمند جهانی بود.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون به نقل ازانجمن ساواته ایران، در جریان رقابت های جهانی 2012 بلغارستان مسعود عسکری ملی پوش شایسته وزن 75- کیلوگرم پس از قرعه استراحت در دور نخست به مصاف حریف قدرتمند بلژیکی رفت و با رای داوران در پایان سه راند برنده این فینال زودهنگام شد.
وی در ادامه از سد حریف قدرتمند ایتالیایی گذشت و در بازی سوم ساواته کار ژاپنی را مغلوب کرد.
عسکری در مسابقه سرنوشت ساز مرحله نیمه نهایی با وجود انجام یک بازی فنی قابل قبول برابر حریف با تجربه صربستانی به دلیل ناداوری مشهود، مانند دو ملی پوش دیگر ایران این بازی را واگذار کرد و به مدال برنز این وزن رسید.
پیش از وی حمزه مرادیان در وزن 70- کیلوگرم با برد مقابل المان، کروواسی و باخت جنجالی مقابل ایتالیا به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد که در این مرحله مقابل حریف صرب شکست خورد و از کسب مدال بازماند.
عرفان قندی نیز در وزن 80- کیلوگرم پس از شکست مقابل حریف الجزایری که در پایان عنوان قهرمانی را از ان خود ساخت به ترتیب مقابل اوکراین، اسلوواکی و فنلاند به سه پیروزی ارزشمند دست یافت، اما در بازی حساس کسب مدال مقابل حریف سرشناس فرانسوی شکست خورد تا در یک قدمی کسب مدال از دستیابی به عنوان جهانی بازبماند.
تیم ملی ساواته ایران با ترکیبی جوان و متحول شده با هدف افزایش تجربه ملی پوشان جهت رویداد بزرگ المپیک هنرهای رزمی 2013 در میدان جهانی بلغارستان شرکت کرد.
در این دوره 200 ورزشکار از 30 کشور جهان حضور داشتند که مدال های طلا بین فرانسه، الجزایر و صربستان تقسیم شد.
گفتنی است از بین سه کشور اسیایی ایران، چین و ژاپن، تنها ایران موفق به کسب مدال در رده مردان شد. کشورهای با سابقه ای مانند ایتالیا و روسیه نیز به تک مدال برنز در رده مردان بسنده کردند.
گفتنی است، تیم ملی دو نفره ساواته ایران در مسابقات جهانی 2010 پاریس توسط مهدی میان محله در 56- و حامد متین فر در 70- کیلوگرم، موفق به کسب دو مدال برنز شده بود.
 

حصارکی برای 4 سال در مسوولیت جهانی ابقا شد.

حمیدرضا حصارکی، بنیانگذار و رییس انجمن ساواته ایران به مدت 4 سال در سمت عضویت هیات رییسه و نایب رییسی فدراسیون بین المللی ساواته ابقا شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن ساواته ایران،در جریان مجمع عمومی فدراسیون بین المللی ساواته به میزبانی شهر پلوودیف بلغارستان، حمیدرضا حصارکی که مسوولیت کنفدراسیون ساواته اسیا را نیز در اختیار دارد به مدت 4 سال و تا سال 2016 در جایگاه نایب رئیس و عضو هیات رییسه فدراسیون بین المللی ابقا شد.

براساس رای گیری انجام شده و طرح فدراسیون بین المللی در جهت توسعه بیشتر این رشته رزمی در جهان، حصارکی و نمایندگانی از فرانسه و کامرون، به عنوان نواب رئیس فدراسیون بین المللی ساواته معرفی شدند.تاريخ : ۹۱/۰۶/۱۴ | 0:33 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

جودری گفت:220رزمی کار برای راهیابی به اردوی تیم ملی بادی کنتاکت در شهر قم به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی وی افزود:مسابقات رزمی استایل بادی کنتاکت با رقابت 18استان  کشور به میزبانی هیئت ورزشهای رزمی استان قم به انجام رسید ودرحالی نفرات برتر خود راشناخت که موفق ترین تیم در مجموع تمام رده های سنی این دوره تیم بوشهر بود.

محمدبهرام جودری اظهارداشت :نزدیک به 220 ورزشکار از استانهای مختلف در این دوره ازرقابت ها با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت این تیم اعزامی هیئت ورزشهای رزمی بوشهر بودکه فاتح این دوره شد.

مسئول برگزاری این دوره ازمسابقات گفت: این مسابقات در چهار رده سنی نونهالان ،نوجوانان وبزرگسالان برنامه ریزی شده بود،رقابت های رده سنی نونهالان این دوره از پیکارها ،در اوزان منهای 35،30،20،25،40و45 کیلو گرم به انجام رسید.رزمی کاران مدعی عناوین برتردر پیکار های قهرمانی در رده سنی نوجوانان در اوزان منهای 35،30،40،45،50،60وبه اضافه 60کیلو گرم با یکدیگر به مبارزه پرداختند.

ازسوی دیگرسالن شهید حیدریان قم میزبان مدعیان رده سنی جوانان در اوزان منهای 80,75,70,65,60,55,50,45وبه اضافه 85کیلو گرم برگزار شدو برترینهای خود را شناخت درنهایت اینکه رقابت های سنی بزرگسالان در اوزان منهای 90،85،80،75،70،65،60،55وبه اضافه 95کیلو گرم به انجام رسید وبدین ترتیب پرونده رقابت های رزمی قهرمانی کشور درقم در استایل بادی کنتاکت بسته شد وقم بعد از بوشهروآذربایجان شرقی در جایگاه سوم قرارگرفت.

جودری در پایان اصافه کرد:قهرمانان رده سنی بزرگسالان به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد.تاريخ : ۹۱/۰۶/۱۴ | 0:6 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

اولین دوره مسابقات جایزه بزرگ سورنا

"کیک بوکسینگ، تای بوکسینگ"

استایل لوکیک

۵۰۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی

16 و 17 شهریور- تهران

 

اوزان: 63/5-، 67-، 71-،  75-، 81-، 86-،  91-، 91+

زمان ثبت­نام: 5/21 الی 6/5

جوایز:

نفرات اول: حکم، مدال، کمربند طلائی، جایزه نقدی (5000000 ریال)

نفرات دوم: حکم، مدال، جایزه نقدی (1000000)

مربی نفرات اول:1000000 ریال

* ثبت­نام فقط در تاریخ معین شده انجام می­پذیرد.

* داشتن کوچ و سرپرست برای هر بازیکن الزامی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی تماس حاصل فرمائید.

09382500686 77625323- 021

 


تاريخ : ۹۱/۰۶/۱۲ | 0:3 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |


۱ - سمینار سراسری مسئولین استانها روزپنجشنبه ۲۱ /2/۹۱ساعت۱۱ الي۱۳ تهران دفتر امور مشترک فدراسیونها


۲ -آزمون سراسری دان 1 الی 5 ۲۴/۶/۹۱تهران


۳ -مسابقه قهرمانی کشور و انتخابی اعزام به مسابقات قهرمانی جهان ۹ و۱۰ شهريور۱۳۹۱استان داوطلب(مسابقات قهرماني کشور سال ۱۳۹۱ جهت انتخاب تيم براي اعزام به مسابقات قهرماني جهان ۲۰۱۳ در تارخ ۲۳و۲۴ شهريور در ردههاي سني نوجوانان - جوانان و بزرگسالان در شهر قم برگزار خواهد شد .ثبت نام و وزن كشي روز چهارشنبه تاريخ ۲۲ /۶/۹۱ تا ساعت ۷ عصر انجام مي شود. اطلاعيه تکميلي بزودي اعلام مي گردد)


 


۴ -مسابقه قهرمانی کشور بانوان ۱۵و۱۷شهریور استان داوطلب(مسابقات قهرماني كشور بانوان سبك در سال ۹۱ در تاريخ ۱۵ و ۱۶ شهريور ۹۱ در سه رده ي سني نوجوانان - جوانان و بزگسالان در شهرستان گلپايگان برگزار مي گردد. ثبت نام و وزن كشي در روز چهار شنبه تارخ ۱۴/۶/۹۱ انجام خواهد شد.)


۵ -اعزام تیم ایران به مسابقات قهرمانی جهانWKA شهريور۳۰ /۶/۹۱ آمريکا

ًقهراني‌ جهان‌ کیک بوکسينگ WKA ۲۰۱۲ در امريکآ برگزآر مي گردد
 
(((قهرماني جهان كيك بوكسينگ WKA درامريكا برگزار مي گردد . اين مسابقات از تاريخ ۱/۷/۹۱ تا ۸/۷/۹۱ در امريكا شهر اورلاندو در استايلهاي - سمي كنتاكت - لايت كنتاكت - فول كنتاكت - كيك بوكسينگ - تاي بوكسينگ و ام ام اي برگزار خواهد شد.
قرار است تيم ملي كيك بوكسينگ ايران نيز با ۶ ورزشكار در اين مسابقات شركت نمايد.
)))


۶-آزمون سراسری دان 1 الی 4 ۲۴/9/۹۱تهران سالن کبکانیانتاريخ : ۹۱/۰۶/۰۷ | 21:32 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

حمید رضاحصارکی:بهترینهای ساواته در استایل آسوت که یک مبارزه کنترلی هست را آماده کردیم انشاءالله با قهرمانی که درخورشایسته کشور عزیزمان است ازمسابقات جهانی بلغارستان که با حضوربیش از 30کشوربرگزار می شود را به ارمغان بیاوریم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای رزمی نماینده فدراسیون بین المللی ساواته افزود:پس ازمسابقه قهرمانی کشورانتخابی تیم ملی که در(19)اسفند 90برگزار کردیم، 100نفر شرکت کننده حضورداشتند ،به رقا بت پرداختندکه نفرات اول تا سوم هر وزن،و همچنین مهدی میان محله و حامد متین فر که تجربه حضوردرمسابقات جهانی را داشتند به اردودعوت شدند.

حصارکی گفت :این پیکارها ازروزچهارشنبه 8 شهریورماه سال جاری به مدت 4روزبرگزارمی شودوطبق قوانینی که مسئولین برگزار کننده این رقابت ها وضع کردند ،در هشت وزن ودر هروزن هم یک ورزشکار به مسابقات اعزام می شوند که پس ازسه مرحله اردو درنهایت نفرات ذ یل بهمراه کادر تیم ملی بامداد دوشنبه 6شهریورراهی این پیکارها می شوند،در وزن 56- مهدی میان محله،65- فرشاد رحمانی،70-حمزه مرادیان،75-مسعود عسکری،80-عرفان قندی،85-محسن فرضی،85+حامد متین فر.

این سرمربی خاطرنشان کرد:این مسابقات بهانه ای شد که بچه ها توانمندی شان را محک بزنندو تجربه ای کسب کنند برای آمادگی حضوردر المپیک هنرهای رزمی سال2013که در سن پترزبورگ برگزار می شودتاريخ : ۹۱/۰۶/۰۷ | 13:52 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

 

تقدیر و تشکر و اهدای جوایز برای  قهرمانان(علی حسین پور - علی تقی زاده - امیر حسین نژاد) در مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات ۲۰۱۲ پاهویوت (موی تای)و مربی مربوطه آقای حسن محمدی  توسط نماینده محترم  امام جمعه ماکو - نماینده محترم شهرستان ماکو - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو و فرماندار محترم شهرستان ماکو در نماز جماعت روز جمعه ۰۳/۰۶/۱۳۹۱

 

 

 

 

 


برچسب‌ها: امام جمعه ماکو, کیک بوکسینگ, رحمتی

تاريخ : ۹۱/۰۶/۰۳ | 23:24 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

 

شاهيندژ ميزبان مسابقات بين المللي حرفه اي كيك بوكسینگ با حضور كشورهاي تركيه -  آذربايجان - الجزاير و عراق در مورخه 91/6/25 به مدت 3 روز با همكاري  فدراسيون - اداره كل -  فرمانداري - امام جمعه  برگذار خواهد شد.تاريخ : ۹۱/۰۶/۰۲ | 23:51 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |

۱ـ یک مبارز به هیچ گروهی تعلق ندارد:گرچه او برای انجام هنرهای رزمی نهاد یا موسسه ای خاص دارد
اماسعی میکند تا تکنیک هایی را از سایر سبکها برداشت نموده و مجموعه ای مرکب برای خود ایجاد کند.

۲ـ یک جنگجو باید ساده بگیرد:تکنیکهای او باید بر مهارت های کلی حرکتی وابسته باشد.اگر حرکتی بد
و پیچیده انجام شود شکست حتمی است.تکنیکهای ساده که سریعتر و تند تر اجرا میشود او را زنده نگه
میدارد.


۳ـ مبارزی که خوب تمرین میکند بهتر میجنگد:هرچه با تلاشی بیشتر به تمرین بپردازید مبارزه ای
ساده تر خواهید داشت.تمرین زیاد تنها باتمرین واقعی در صحنه های برخورد واقعی حاصل میشود
و به قول معروف نابرده رنج گنج میسر نمیشود پس هر وقت که خسته شدی فوری تمرین نو ول نکنید.

۴ـیک مبارزه در لباسی تمرین میکند که با همان نیز مبارزه واقعی دارد:او باید با لباسی تمرین که میبایست در طی یک مبارزه واقعی پوشیده باشد چه ان لباس لباس کار باشد جین باشد یا لباس خانه
باشد تفاوتی ندارد.اگر عضو تیم است باید با تمام ابزار لازم که در ماموریت حمل میکند تمرین کند.

۵ـ یک مبارز باید دارای وضعیت روحی مثبتی باشد:او بااین شعارها اشناست گفته هایی که این موضوع
را القا میکند که همتای او هرگز تسلیم نمیشود.هر که شهامت دارد پیروز است.

۶ـ یک مبارز انعطاف پذیر است: در تمرین و مبارزه او هرگز فقط کاری را که دلش میخواهد انجام نمیدهد
بلکه خود را با محیط و تغیرات مبارزه وقف میدهد

۷ـیک مبارز همه چیز را ارزیابی میکند:او همواره تکنیک ها و تاکتیک های خود را میسنجد و مسایل را
زیر سوال میبرد و به دنبال راهایی میگردد تا اطلاعات خود را افزایش دهد.او هرگز نمیگوید این راه تنها راه
چاره است.


۸ـیک مبارز وضعیت فیزیکی خود را به خوبی حفظ میکند:اگرچه عقل او نخستین سلاح وی محسوب
میشود ولی با این وجود میداند که حفظ ترکیب و تناسب اندام به او کمک خواهد کرد که تکنیکهای خود
را به موقع اجرا کند.اعتماد به نفس خود را افزایش دهد و نیروی تبحر خود را تقویت نماید.

۹ـیک مبارز یک حرفه ای ارام و موقر است:او ساده باقی میماند.به خود نمی نازد.او صرفا به مبارزه به
عنوان بخشی ضروری در شغل خود مینگرد.


۱۰ـیک مبارز هرگز تعلیمات خود را متوقف نمیکند:او همیشه درپی یافتن روشها و تکنیکهای برتر است
حتی اگر هزینه ای را نیز متحمل شود.شاید امکان برخورد در نوع شغل یا زندگی خصوصی وی وجود
داشته باشد در هر حال او باید مثل یک اسفنج باشد و هر طرح خوب اموزشی را جذب کند.اما به قول
مربی مون بسیاری در فکر پیروزی هستند اما تنها تعداد بسیاری معدودی میل به اماده سازی خود برای
پیروزی دارند.تاريخ : ۹۱/۰۶/۰۲ | 22:56 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |
 

 

-همیشه در مبارزه از فکر و ذهنتان استفاده کنید با فکر مبارزه کنید ولی اجازه فکر کردن به حریف ندهید.

-بدن خود را در طی مبارزه سفت نکنید ریلکس باشید سفت کردن بدن انرژی زیادی را هدر می دهد.

-از ضربات و اصول اولیه که فراگرفته اید غافل نشوید چون همیشه کاربرد دارند.

-اگر دچار آسیب دیدگی هستید آن را بروز ندهید حریف نباید به نوع ضعف شما آگاه شود.

-دست چپ موثرترین راهنما برای تنظیم فاصله در برابرحریف است.

-در یک نقطه ثابت قرار نگیرید حتی یک حریف نابینا هم قادر ضربه زدن به شما خواهد بود .

-حتی در برابر یک بوکسور مبتدی هم گارد خود را کاملا حفظ کرده و دستها را بالا نگه دارید.

-به محض در تیر راس بودن حریف به او ضربه بزنید هرگونه تعلل باعث میشود شما ضربه بخورید.تاريخ : ۹۱/۰۶/۰۲ | 0:12 | نویسنده : روابط عمومی باشگاه کیک بوکسینگ ماکو |
  • جعبه جادویی
  • قالب میهن بلاگ